Turniej o Puchar Wiosny

W dniu 6.04.2022 r., w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbył się XI Powiatowy Turniej o Puchar Wiosny w Halowej Piłce Nożnej. Uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły. Zajęli drugie miejsce wyprzedzając SP 6, musieli jednak uznać wyższość SP 2. Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Łukasik z klasy 8 c. Oprócz udziału w zmaganiach sportowych chłopcy mieli możliwość poznać placówkę, ponieważ w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku zorganizowano „dni otwarte”.

Skład: Jakub Kuś, Jakub Jaworek, Franciszek Kamola, Marcel Poleszak, Igor Nierodka, Bartosz Bielak, Kacper Chmielorz, Szymon Piekarz, Kacper Łukasik, Marcel Zdybel, Michał Pierzyniak, Piotr Todys, Michał Ćwikła, Jakub Łukasik.

Opiekun: Daniel Szewc