Piłkarskie igrzyska

W dniu 4.04.2022 r. odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży w Piłkę Nożną. Dziewczęta rozegrały mecze w hali naszej szkoły i zajęły drugie miejsce. Najlepsze okazały się uczennice SP nr 6, trzecie miejsce przypadło dziewczętom z SP nr 1.

Skład naszej reprezentacji: Aleksandra Pęcak, Maria Czajkowska, Klaudia Dydo, Wiktoria Wójtowicz, Milena Sosnówka, Milena Jarecka, Iza Wyka, Aleksandra Grela, Zuzanna Matysek.

Chłopcy zagrali na Orliku przy SP 5 i osiągnęli taki sam wynik jak dziewczęta, wyprzedzając SP nr 1 i SP nr 6. Najlepsi okazali się uczniowie z SP nr 2, z którymi nasz zespół zremisował w pierwszym meczu zawodów.

Skład drużyny chłopców: Jakub Kuś, Jakub Jaworek, Franciszek Kamola, Marcel Poleszak, Igor Nierodka, Bartosz Bielak, Kacper Chmielorz, Szymon Piekarz, Kacper Łukasik, Marcel Zdybel, Michał Pierzyniak, Piotr Todys, Michał Ćwikła, Jakub Łukasik.

Opiekun: Daniel Szewc