Ostrzeżenie - maskotka Huggy Wuggy

Maskotka Huggy Wuggy. Co to takiego?

Huggy Wuggy to przerażająca maskotka, która staje się coraz bardziej popularna wśród dzieci.

Huggy Wuggy to z pozoru niewinny pluszak, który od jakiegoś czasu pojawia się w niektórych domach. Chociaż większość dzieci nie zdaje sobie sprawy, dlaczego stwór wygląda w ten sposób i skąd właściwie się wziął, rodzice powinni o tym wiedzieć.

Huggy Wuggy: zwyczajny pluszak?

Huggy Wuggy to potwór, który przytula tak mocno, że jego uścisk może zabić. Niebieski stwór z olbrzymią, czerwoną paszczą i kłami brudnymi od krwi ofiar wywodzi się z horroru,  gry Poppy’s Playtime. Gra polega na przemieszczaniu się po zamkniętej fabryce zabawek, gdzie napotkać można różne stwory, w tym właśnie niebieskiego „pluszaka”.

Niestety, moda na pluszaka rozprzestrzenia się wśród kilkuletnich dzieci, które absolutnie nie są gotowe na poznawanie makabrycznych horrorów tego typu. Rodzice powinni zwrócić uwagę na zachowanie swoich dzieci. Możliwe, że dziecko wie, czym jest Huggy Wuggy, ponieważ mogło trafić na niego wśród rówieśników lub nawet oglądając bajkę… Niestety, filmiki z Huggy Wuggy w roli głównej są ogólnie dostępne, a w dodatku ich tytuły nie kojarzą się z horrorem.

Drodzy Rodzice zwracajcie uwagę na to, czym bawią się Wasze dzieci.

Materiał przygotowała: Teresa Zarzeczna