Nasze siatkarki najlepsze w powiecie

Niespełna tydzień temu nasze dziewczęta zwyciężyły w Miejskich Igrzyskach w Siatkówce. 15 lutego 2023 r., także w naszej szkole, odbył się kolejny, powiatowy, etap zawodów. I tym razem, choć trzeba przyznać, że dość niespodziewanie, najlepsze okazały się dziewczyny z „piątki”.

Pokonanie Szkoły Podstawowej z Annopola, a tym bardziej Szkoły Podstawowej z Urzędowa nie było łatwe. Tym większe brawa należą się wszystkim dziewczętom. Skład drużyny: Aleksandra Grela - kapitan, Julia Bieniek, Aleksandra Grabczak, Jolanta Kwietniewska, Lena Szmyrgała - wszystkie 8c, Paula Chmiel 8a, Faustyna Matyśkiewicz 8d, Łucja Piłat, Julia Szumna, Dominika Kowalska – wszystkie 7a, Dominika Szczepanik 7b).

Przed dziewczętami kolejne wyzwanie. 6 marca zagrają w Półfinale Wojewódzkim. Turniej odbędzie się ponownie w naszej szkole, więc zapraszamy do kibicowania.