Walentynki w klasach I-III

14 lutego 2024 r. obchodziliśmy Walentynki z Samorządzikiem klas I-III. Walentynki są świetną okazją do okazywania sympatii i  przyjaźni. Uczniowie mieli okazję celebrować Dzień św. Walentego w wyjątkowy sposób, zaproponowany przez Samorządzik. Wszystkie klasy  włączyły się w świętowanie, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną życzliwości i przyjaźni. Głównym punktem programu była akcja tworzenia kartek walentynkowych. Młodsi uczniowie starannie przygotowali kartki dla swoich kolegów i koleżanek, jak również wychowawców i nauczycieli, wyrażając w ten sposób swoją sympatię i przywiązanie. Dodatkowo, w szkolnym kąciku walentynkowym uczniowie mieli okazję uwiecznić te miłe chwile, wykonując zdjęcia przy uroczych maskotkach i ozdobnej ramce.Członkowie Samorządu Uczniowskiego również wnieśli swój wkład, składając życzenia wszystkim członkom społeczności szkolnej i roznosząc wykonane przez uczniów walentynki. Ich zaangażowanie i inicjatywa dodatkowo uatrakcyjniły to wydarzenie. Świętowanie Walentynek w szkole to nie tylko okazja do zabawy, ale również czas wzmacniania więzi społecznych i kształtowania wartości takich, jak przyjaźń i akceptacja, poczucie wspólnoty.

Wydarzenie zorganizowała Małgorzata Momot.