Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza

Mikołajkowy turniej mini piłki siatkowej

We wtorek, 05.12.2017 r. hala sportowa PG nr 1 w Kraśniku zgromadziła uczestników turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców z klas IV,V i VI, zorganizowanego przez MKS Kraśnik. W zmaganiach o tytuły i słodkości od św. Mikołaja wzięły udział drużyny z kraśnickich szkół podstawowych oraz z Annopola i Urzędowa. Zawodnicy rywalizowali w kategorii „dwójek” i „trójek”. Największy sukces odniosły nasze „trójki” dziewcząt, które zajęły trzy pierwsze miejsca. Zwycięska „trójka” to: M. Ryczek, I. Poprawska, N. Siemionek i K. Kapica. W tej samej kategorii nasi siatkarze zajęli odpowiednio miejsca drugie i trzecie. W kategorii „dwójek” nasze dziewczęta również powalczyły o podium i zajęły drugie miejsce. Srebrna „dwójka” to: A. Pęcak, A. Tryka i Z. Matysek. „Dwójka” naszych chłopców wywalczyła V miejsce.

Drużyny przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Jerzy Andrzejczuk i Witold Błądek.